Kurs na wózek widłowy – Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Zawiercie, Myszków, Katowice, Śląsk

Tel.: 729 854 464

Kurs na wózek widłowy z uprawnieniami UDT. Kurs dotyczy wózków jezdniowych z mechanicznym napędem podnoszenia (z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem) [Dawna kategoria II WJO].

Kurs na wózek widłowy Będzin

Dzięki temu kursowi będziesz mógł/mogła prowadzić najpopularniejsze wózki widłowe zwane czołowymi, jak i również wózki wysokiego składu, czyli Reach Truck (tzw. boczniak) czy też flexi oraz wózki prowadzone.

Uprawnienia UDT, które będziesz posiadać po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu, pozwolą Ci prowadzić wózki z napędem elektrycznym, gazowym i spalinowym oraz wymieniać w nich butle gazowe czy też baterie i będą ważne w każdym zakładzie pracy, na terenie całej Polski.

Chcesz zapisać się na kurs, masz jakieś pytanie z tym związane? Zadzwoń pod nr tel.: 729 854 464 lub zapisz się online (poniżej), na najbliższy kurs:


  Kurs na wózek widłowy 28 maja 2024r.

  Czy chcesz otrzymać fakturę ?


  W wiadomości powyżej uzupełnij dane do faktury: Imię, Nazwisko, adres i NIP  Wpisz dane swojej firmy
  Gdzie zrobić kurs na wózek widłowy?

  Jesteśmy w Będzinie. Zapraszamy Klientów indywidualnych z Sosnowca, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Jaworzna, Siewierza, Myszkowa, Poręby i Zawiercia, Katowic, Chorzowa oraz sąsiednich miejscowości. Do firm na szkolenia pracownicze jeździmy w całej południowej i środkowej Polsce, przede wszystkim województwa Śląskie, Małopolskie, Łódzkie, Świętokrzyskie i Opolskie.

  Szkolenia na wózki widłowe Będzin Sosnowiec
  Wózek wysokiego składu – jeżeli chcesz mieć uprawnienia na taki wózek to skontaktuj się z nami. Zadzwoń pod nr tel.: 729 854 464 lub napisz do nas biuro@szkoleniaperfect.pl

  Szkolenia na ten wózek widłowy (czyli dawna kategoria II WJO) prowadzimy zarówno dla firm na ich terenie i z użyciem ich sprzętu (czyli szkolenia pracownicze), jak i dla osób indywidualnych. Do firmy przyjedzie instruktor i przeprowadzi szkolenie dla wyznaczonych pracowników, zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Osoby indywidualne zapraszamy do naszej firmy. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Będzinie.

  Jak wygląda i jak długo trwa kurs na wózek widłowy?

  Najczęściej kurs składa się z czterech spotkań. Są to teoria, praktyka, powtórka i egzamin. Dla firm, na ich prośbę możemy jeszcze wydłużyć o jeden dzień szkolenie i omówić dodatkowe zagadnienia.

  Warunki zapisu osoby na kurs:

  • ukończone 18 lat,
  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • dokument z numerem pesel, np. dowód osobisty lub karta stałego pobytu.
  Najpopularniejszy z wózków jezdniowych (typowy wózek widłowy). Taki, oczywiście też będziesz mógł/mogła obsługiwać po ukończeniu naszego kursu i zdaniu egzaminu przed państwową komisją UDT.

  KURS NA WÓZEK WIDŁOWY – CEL SZKOLENIA

  Celem tego szkolenia jest przygotowanie do zdania egzaminu przed komisją UDT i nabycie legalnych, koniecznych uprawnień do obsługi wózków widłowych, które to będą ważne w każdym zakładzie pracy w Polsce.

  Dobre przygotowanie do egzaminu. My to dajemy. Zapisz się i przekonaj się sam/a.

  Ile kosztuje kurs na wózek widłowy. Kiedy mi się to zwróci?

  Pamiętaj: Osoby posiadające uprawnienia na wózek widłowy często mają wyższe wynagrodzenie w stosunku do osób nie posiadających takich uprawnień. Różnica ta najczęściej wynosi od 400 zł do nawet 1000 zł miesięcznie, w zależności od polityki danej firmy. Obecnie koszt kursu na wózek widłowy to 650 zł + 280 zł koszt egzaminu UDT. Razem (za kurs i egzamin) to daje sumę 930 zł. To oznacza, że koszt poniesiony na kurs zwróci Ci się już po około miesiącu, maksymalnie dwóch, a każdy następny miesiąc to już Twój czysty zysk finansowy. Jeżeli najtrudniejsze dla Ciebie jest podjęcie decyzji ze względu na pieniądze to pamiętaj, że pieniądze zainwestowane w siebie wrócą do Ciebie w postaci wyższego wynagrodzenia. To się nazywa inwestycja. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami bo każdy tydzień zastanawiania się to czas, który ucieka a w tym czasie możesz już być po kursie, a nawet i po egzaminie. Zapraszamy do kontaktu tel: 729 854 464

  Dzięki uprawnieniu na wózek widłowy, twoje wynagrodzenie, każdego miesiąca będzie wyższe!

  Zapisz się online, na najbliższy kurs (poniżej): lub, jeżeli wolisz zapisać się tradycyjnie (czyli w biurze), to prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr tel.: 729 854 464.

  Szkolimy firmy i osoby indywidualne
  Najczęściej szkolenia – kurs na wózek widłowy z uprawnieniami UDT, realizujemy dla Klientów z miast: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Jaworzno, Mysłowice, Czeladź, Myszków, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Zawiercie i inne. Zapraszamy wszystkich chętnych!


   Kurs na wózek widłowy 28 maja 2024r.

   Czy chcesz otrzymać fakturę ?


   W wiadomości powyżej uzupełnij dane do faktury: Imię, Nazwisko, adres i NIP   Wpisz dane swojej firmy
   Poniżej, zapoznaj się z opiniami naszych klientów, którzy już odbyli u nas swoje kursy. Jeszcze więcej opinii dostępnych jest na naszym profilu w google maps. Otwórz google maps i wpisz Szkolenia Perfect Będzin i poszukaj opinie. Zapraszamy do poczytania.

   Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana przeprowadzeniem takiego szkolenia w twojej firmie (na terenie twojej firmy) dla swoich pracowników lub dla siebie jako osoby indywidualnej to napisz do nas albo zadzwoń: