Kurs na ładowarkę teleskopową, wózek ze zmiennym wysięgiem (dawna kategoria I WJO) – Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Siewierz, Zawiercie, Śląsk

Kurs na ładowarkę teleskopową Będzin

Jeśli chcesz mieć uprawnienia UDT na taki wózek, to skontaktuj się z nami. Zadzwoń tel: 729 854 464

Posiadanie uprawnień na wózek jezdniowy podnośnikowy ze zmiennym wysięgiem (tzw. ładowarka teleskopowa) pozwoli Ci zwiększyć twoją szansę na znalezienie pracy i jej utrzymanie, gdyż urządzenia te są powszechnie wykorzystywane przez firmy budowlane, składy różnych kruszyw (np. węgla, piasku i innych materiałów) czy w rolnictwie, a osoby posiadające uprawnienia na te urządzenia, poszukiwane na rynku pracy. Firmą posiadającym takie wózki zależy na tym, żeby osoby pracujące tymi wózkami posiadały legalne, wymagane prawem, uprawnienia UDT na takie urządzenia. My pomagamy to osiągnąć! Zadzwoń tel: 729 854 464

Kurs na ładowarkę teleskopową Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Psary, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno, Siewierz, Myszków, Żarki, Poręba, Zawiercie, Siemianowice Śląskie, Katowice, Bytom, Chorzów, Świętochłowice i inne miasta i miejscowości, Śląskie.

Wózek ze zmiennym wysięgiem nazywany ładowarką teleskopową

Uzyskując tą kategorie (dawna kategoria I WJO) będziesz mieć także prawo do obsługi wszystkich pozostałych wózków jezdniowych z mechanicznym napędem, czyli dawne kategorie II WJO i III WJO (czyli tzw. wózki czołowe, boczne, w tym wysokiego składu, jak i wózki prowadzone).

Zadzwoń i zapisz się na kurs tel: 729 854 464 lub zapisz się online (poniżej).

JAK WYGLĄDA KURS NA ŁADOWARKĘ TELESKOPOWĄ, ILE TO TRWA?

Kurs na ładowarkę teleskopową (wózki ze zmiennym wysięgiem) składa się z czterech części (czterech spotkań). Pierwsze spotkanie to zajęcia teoretyczne, drugie spotkanie to zajęcia praktyczne, trzecie to powtórka, a czwarte to egzamin przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).

Kurs ten organizujemy zarówno dla osób fizycznych (pojedynczych klientów), jak i dla firm w ich siedzibie, czyli u klienta.

Kurs na ładowarkę teleskopową – ile kosztuje?  

Cena kursu na ładowarkę teleskopową (czyli wózek ze zmiennym wysięgiem) wraz z egzaminem UDT wynosi 1150 zł. Cena obejmuje kurs, materiały dydaktyczne oraz egzamin państwowy przed komisją UDT. Pamiętaj, że decydując się na kurs i zdobycie dodatkowych uprawnień, inwestujesz w siebie. Po ukończeniu kursu i zdobyciu nowych uprawnień zapewniasz sobie wyższe wynagrodzenie w stosunku do osób nie posiadających takich uprawnień. W przypadku ładowarki teleskopowej (i całej kategorii I WJO) jest to różnica najczęściej około 800 do 1000 zł miesięcznie, w zależności od polityki danej firmy. To oznacza, że koszt poniesiony na kurs zwróci Ci się już najczęściej po około miesiącu, a każdy następny miesiąc to już Twój czysty zysk finansowy.

KTO MOŻE ZAPISAĆ SIĘ NA KURS?

Na kurs ten może zapisać się osoba, która:

  • ukończone 18 lat,
  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • dokument z numerem pesel, np. dowód osobisty lub karta stałego pobytu.

Dla klientów indywidualnych kurs organizowany jest raz w miesiącu, każdego miesiąca. Dla firm i grup zorganizowanych, kurs organizowany jest po ustaleniu szczegółów.

Jeżeli masz jakieś pytanie związane z tym kursem, jesteś zainteresowany/a przeprowadzeniem takiego szkolenia, czy to jako osoba indywidualna dla siebie czy jako firma (na terenie twojej firmy) dla swoich pracowników, to napisz do nas albo zadzwoń pod numer tel: 729 854 464. Zapraszamy.

Szkolimy firmy i osoby indywidualne!
Najczęściej szkolenia – kurs na ładowarkę teleskopową, wózek ze zmiennym wysięgiem, realizujemy dla Klientów z miast: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Czeladź, Myszków, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Zawiercie. Na szkolenia do firm jeździmy całe Województwo Śląskie oraz sąsiednie województwa.

.